שירות ומכירות בפריסה ארצית 077-8048624

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שירות ומכירות בפריסה ארצית

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שיווק והתקנה בפריסה ארצית – זמינים לשרותכם

מגוון סוגי רשתות יתושים איכותיות להתקנה

בישראל החמה חובה להתקין רשתות יתושים בעיקר בקיץ. כשיש רשתות לחלונות ניתן לפתוח אותם ולאפשר לאוויר לחדור פנימה ולחסוך בחשמל שצורך המזגן.
ללא רשת לחלון נגד יתושים נכנסים הביתה יתושים ומיני חרקים לא רצויים המהווים מפגע בריאותי ופגיעה באיכות החיים שלנו.
כאשר מבקשים להתקין רשתות יתושים בדירה, בחירת סוגי הרשתות והתאמתם לאפיון החלון הקיים בדירה ולצרכי הדיירים, היא השלב החשוב ביותר.
ניתן להתקין רשתות לחלונות בכל מפתח, כולל דלתות אלומיניום, מעברים לחצר ועוד.

ישנם סוגים שונים של רשתות נגד יתושים

אחד הטרנדים החמים והמבוקשים ביותר הינו רשת יתושים שקופה בלתי נראית. אשר ניתן להתקין בכל סוגי החלונות והדלתות בדירה.
רשת יתושים שקופה מיוצרת מסבי זכוכית ופוליאסטר. כמות חדירת אור ואוויר מקסימאלית. אחריות לשנה.

סוגי רשתות לחלונות

רשת יתושים רגילה צבע אפור

עשויה מ P.V.C
אין הגנה מוחלטת מפני UV
מיוצרת בסין
ללא אחריות

רשת יתושים Strong mash

רשת יתושים המיועדת לבתים עם בע"ח, עמידה
בפני קרעים וחזקה פי 7 מכל רשת נגד יתושים אחרת.
מתאימה לדלתות וחלונות.
מגיעה בצבעים שחור או אפור לבחירה.
שילוב של Microban המספק הגנה מיקרוביאלית,
המעכבת צמיחה של עובד וחיידקים.
ייבוא מארה"ב.
אחריות לשנה.

רשת יתושים PHIFER

רשת שקופה המגיעה ברמות שקיפות שונה לבחירת הלקוח. ClearView- עשויה מפיברגלאס, ברשמת שקיפות בינונית. BetterView עשויה פיברגלאס- רמת שקיפות טובה עד גבוהה. UltraView- עשויה פיברגלאס- רמת שקיפות גבוהה מצויינת ייבוא ארה"ב, אחריות לשנה.

רשת יתושים Clear-mash

וצר הדגל של החברה.
רשת שקופה, ואינה נראית לעיני המתבונן, מיועד לעיצוב מושלם לבית.
מעניקה תחושת מרחב ומבט ישיר אל הנוף שבחוץ, חזקה ואיכותית יותר מכל רשת רגילה אחרת.
הרשת מיוצרת מסיב דק במיוחד ואינה נראית לעין המתבונן אל הנוף.
כניסת אוויר מקסימלית, עם הגנה מלאה מפני יתושים ומזיקים אחרים.
ייבוא בלעדי מאיטליה, אחריות לשנה.

רשת יתושים Milano Clear

רשת פליסה, הנפתחת ונסגרת כאקורדיון.
מערכת רשת הזזה (אקורדיון) שקופה מתוחה המותקנת במסגרת אלומיניום עדינה הנצמדת בעזרת מגנט חזק לכנף, מה שמאפשר להתקינה בכל בית ובכל פתח ללא הכנה מיוחדת.
נפתחת ונסגרת במשיכה קלה וחוסמת את הפתח לכניסת חרקים, יתושים ושאר מעופפים.
עשויה מפוליאסטר, הרשת עוברת ציפוי TOPER - ציפוי זה הינו דוחה אבק המאפשר לנקות את הרשת בקלות ושומר על הרשת שלכם לאורך שנים.
עם רשת זו תקבלו כניסת אור טבעי ,כניסת אוויר גבוהה וחסימת קרני UV.
*מתאימה לדירות יוקרה, בנייני מגורים ישנים וחדשים כאחד ומשרדים.
*הרשת מגיעה עם מסילה תחתונה בגובה של 4 מ"מ בלבד למניעת מכשול בעת מעבר.

רשת יתושים Venezia Clear

הרשת הכי השקופה והמתקדמת ביותר בתחום.
ונציה קליר מערכת רשת גלילה שקופה ומתוחה המותקנת במסגרת אלומיניום עדינה הנצמדת בעזרת מגנט חזק לכנף, מה שמאפשר להתקינה בכל בית ובכל פתח ללא הכנה מיוחדת.
נפתחת ונסגרת במשיכה קלה וחוסמת את הפתח לכניסת חרקים, יתושים ושאר מעופפים.
עשויה מפוליאסטר, הרשת עוברת ציפוי TOPER - ציפוי זה הינו דוחה אבק המאפשר לנקות את הרשת בקלות ושומר על הרשת שלכם לאורך שנים.
עם רשת לחלון זו תקבלו כניסת אור טבעי ,כניסת אוויר גבוהה וחסימת קרני UV.
*מתאימה לדירות יוקרה, בנייני מגורים ישנים וחדשים כאחד ומשרדים.
*הרשת מגיעה עם מסילה תחתונה בגובה של 4 מ"מ בלבד למניעת מכשול בעת מעבר.
ייבוא בלעדי ל Clear-Mash
בעלת פתח שירות מתפרק המאפשר את החלפת הרשת בצורה פשוטה ומהירה בבית הלקוח.
ניתן להסיר ולהחזיר בקלות בעת ניקוי.
ייבוא בלעדי מאיטליה, אחריות לשנה.

מהרו לקבל את מבצע החודש!

מלאו פרטים בטופס הבא וקבלו הצעת מחיר מפתיעה במיוחד

ימים
שעות
דקות
שניות

מה משפיע על עלויות רשתות היתושים ?

מיותר לציין כי רשתות יתושים בעידן המודרני של היום מהוות סטנדרט אשר בא לידי ביטוי כחלק בלתי נפרד מכל מסגרת, דלת או חלון ברחבי הבתים השונים במדינת ישראל. זאת בעוד כי מדינה שטופת שמש וים תיכוני כמו מדינה ישראל היא מדינה כזו המתלווה לפגיעה באיכות חייהם של התושבים, פגיעה שעומדים בראשונה לא פחות ולא יותר מהיתושים שאנחנו כל כך אוהבים. על כן, למרות ההבדלים המשמעותיים במזג האוויר בין אזורי הארץ השונים, ניתן לראות בצורה חד משמעית את נוכחותם של היתושים, בעוד כי ישנם לא מעט אנשים שסובלים מאותם יתושים גם בשעות היום וגם בשעות הלילה.
אמור, הפתרון האידיאלי למצבים שכאלה, יהיה רכישה של רשתות יתושים לחלונות הבית. עליכם לזכור כי לא מדובר אפילו על הוצאה רגילה, במיוחד לאור העובדה כי ההתקנה תשפר משמעותית את איכות החיים שלכם. כיוצא מכך, אפשר לומר בצורה חד משמעית כי רשתות יתושים הן מוצר מומלץ עבור כל סוגי הבתים, במיוחד במדינה כמו ישראל. כמו כן, על מנת לעשות לכם מעט סדר, ריכזנו עבורכם את שני הפרמטרים העיקריים המשפיעים על עלויותיהן של רשתות יתושים:

• סוג הרשת הייעודית – ישנם לא מעט סוגים של רשתות יתושים שונות בהם תוכלו לבצע שימוש במטרה למנוע את חדירתם של היתושים אל תוך הבית שלכם. זאת בעוד כי ברוב המוחלט של המקרים, ההבדל המרכזי בא לידי ביטוי בעובי רשת היתושים. על כן, לצד שורה רחבה של רשתות עדינות שכן יהיו גם זולות יותר, קיים מגוון רחב של רשתות עבות אשר עשויות להתאים לא רק למניעת חדירתם של יתושים אלא גם להקנות הגנה לבתים המחזיקים בחיות מחמד כאלו ואחרות. 

• גודל המסגרת של הרשת – התקנתם של רשתות יתושים מתומחרות בהתאם לגודל השטח הייעודי שכן, בפועל יהיה מדובר על גודל המסגרת של החלון או לחילופין הדלת. זאת בעוד כי ככל שמסגרת הרשת הייעודית תהיה גדולה יותר, כך למעשה תעלה ההוצאה הכספית שלכם בהתאם.

כל מה שחשוב לדעת על רשתות נגד יתושים לבית

חלל הבית, בדומה למגוון רחב של דברים שונים אשר מקיפים את חיי היום יום שלנו, צריך לעבור שדרוג או לחילופין תיקון אחת לתקופה, ולא תמיד יהיה מדובר על שיפוץ מסיבי המתלווה אל שבירות קירות וכיוצא בכך. זאת בעוד כי לעיתים הצורך בשדרוג קטן בא לידי ביטוי בדברים הקטנים ביותר כמו הוספה של רשת הגנה מפני אבק וכדומה. כמו כן, במהלך לא מעט שנים אחרונית למד האדם להסתדר לצידם של בעלי החיים על פני כדור הארץ. הוא ביית חתולים, כלבים ואפילו סוסים למטרות עבודה וגידל חיות נוספות למטרות מאכל.
אך באותה נשימה עליכם לזכור כי במידה ומדובר על אחד מבעלי החיים איתם האדם לא הצליח להסתדר, הרי שמדובר על היתוש. זאת בעוד כי אחת השיטות היעילות ביותר להתמודדות עם מזיקים אלה תהיה בעזרת התקנת רשתות לבית. כמו כן, לאור התפתחות הקדמה והענף בפרט, מגיעה לאוזניים שלנו לא פעם השאלה – מהם הדברים שצריך לקחת בחשבון לפני בחירת רשתות לבית? ובכן, על מנת לעשות לכם סדר, ריכזנו עבורכם את שני הפרמטרים החשובים ביותר שיש להתייחס אליהם:

• רמת השקיפות – עומדת בפניכם האפשרות לבחור את רמת השפיעות של הרשתות במהלך מעמד הבחירה שכן, עליכם לזכור כי ישנם אנשים שהפרטיות שלהם חשובה להם, אך באותה נשימה אינם מעוניינים בתלייה של וילונות מעל חלונות הבית שלהם. במצבים שכאלה הפתרון האידיאלי יהיה רשת בעלת רמת שקיפות נמוכה. בשונה מכך, ישנם לא מעט אנשים אשר נהנים להסתכל על הנוף מבעד לחלון ובמצבים שכאלה, תתאים רשת בעלת שקיפות גבוהה יותר. 

• חומר הגלם – רשתות לבית נגד יתושים עשויות ממגוון רחב של חומרי גלם שונים, כאשר הנפוץ ביותר מביניהם הוא הפיברגלס. מדובר למעשה על חומר חזק ועמיד במיוחד אשר מסוגל להחזיק מעמד לאורך לא מעט שנים. למעשה, מדובר על חומר גלם אשר משמש לייצור של חלקי רכבים, תיבות דואר, ארונות חשמל וכיוצא בכך.

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם