שירות ומכירות בפריסה ארצית 077-8048624

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שירות ומכירות בפריסה ארצית

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שיווק והתקנה בפריסה ארצית – זמינים לשרותכם

שאלות נפוצות בנושא רשתות יתושים

הבעיה המרכזית עם חלונות רשת היא העובדה שהרשת חוסמת את היתושים ,אבל על הדרך גם את הבריזה והאור שנכנס דרכם. הרשת השקופה שחברת Clear-Mesh מתקינה היא רשת שקופה הרשת עשויה מסיבים דקים ושקופים שתופסים שטח פנים קטן מהחלון. מה שמאפשר לאור ואוויר להיכנס לתוך החדר וליתושים להישאר מחוצה לו.
הרשת השקופה נותנת מענה
לעיצוב הדירה כולו.
כן. רשת היתושים השקופה מתאימה לכל סוגי החלונות והדלתות הקיימים.
כיום ישנן רשתות שאינן דורשות הכנת מסגרות אלומיניום שונות, הרשת מותקנת ע"י מסגרת שמגיעה יחד איתה ישירות לפתח הקיים מה שמוזיל את העלויות, והופך את תחום הרשתות נגיש לכל בית ולכל פתח.
יש לנו מגוון רשתות ופתרונות בייבוא בלעדי על מנת לתת את הפיתרון המקסימלי.
כן חברותינו מתקינה את כל סוגי רשתות היתושים הקיימים, לפי בקשת הלקוח.
בחברה קיימים כל מגוון הרשתות הפשוטות והרגילות, אך אנו מאמינים שהקידמה נמצאת ברשת השקופה שמעניקה שלל יתרונות גם בכניסת אוויר ואור, בעמידותה ובכך שאיננה נראית לעין וכך שומרת על עיצובו.
לכל סוג רשת יתושים יש צורת ניקוי אופיינית לדוגמא: רשת יתושים הזזה ונשלפת ניתנות לפירוק ושטיפה במים וסבון . רשת גלילה ומתקפלת מנקים עם מברשת נוצות או גם שואב אבק.
כן. ניתן להזמין אצלנו כל סוג רשת יתושים, לפי מידה, ולהחליף את הרשת באופן עצמאי.
חברת Clear-Mesh ערבה לטיב מוצריה. על כל מערכות האלומיניום וההתקנה נהנים מאחריות ל- 12 חודשים.
חישוב עלות רשת היתושים מבוסס על סוג הרשת, גודל הפתח לפי מ"ר, סוג מסגרת האלומיניום בפתח, צבע האלומיניום והאם יש הכנה קיימת לרשת בפתח, וכן תוספות שונות כמו: סוג פרזול לרשת ונעילה.
אנו גאים במגוון המוצרים ובאיכות המוצר. Clear-Mesh אינה מתפשרת על חומרי הגלם והעבודה. היא גם איננה מתפשרת במציאת רשת יתושים שתתאים לטעם ולתקציב העומד לרשותכם.
זמן הייצור תלוי במורכבות החלון, בגודל הפתח ובצבע המוזמן. המוצרים אינם מוצרי מדף סטנדרטים וכל סוג רשת מיוצר על פי מפרט הזמנה של הלקוח והייצור מתבצע במספר מחלקות בעלות התמחות שונה במפעל. לאחר מכן מתבצעת אריזה ושינוע לבית הלקוח. זמני אספקה נעים בין 14ימים ל 30 ימים.
שלב ראשון: פגישה ראשונית – הפגישה המוקדשת להבנת צרכי הלקוח, לייעוץ והתאמת סוגי הרשתות לחלונות ולדלתות. בסוף שלב זה ניתנת הצעת מחיר ללקוח.
שלב שני: ביקור מקדים בדירה – לצורך חוות דעת נוספת, לקיחת מידות ובחירת צבע למסגרת האלומיניום לרשת היתושים.
שלב שלישי: הזמנה וייצור – בשלב זה מוזמן חומר הגלם לעבודה מהספקים השונים בהתאם למפרט הזמנת הלקוח. הייצור מתבצע במפעל.
שלב רביעי: שלב ההתקנה – ביום ההתקנה, בתיאום מראש, יגיע לדירה צוות מתקינים מוסמך ומקצועי להתקנת רשתות היתושים. פרק זמן ההתקנה נקבע בהתאם לגודלו של הפרויקט, ויכול לארוך בין מס' שעות ליום אחד. בסיום ההתקנה יבוצע הליך מסירת העבודה הכולל בקרת טיב ואיכות ע"י מנהל העבודה וע"י הלקוח.

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם