שירות ומכירות בפריסה ארצית 077-8048624

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שירות ומכירות בפריסה ארצית

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שיווק והתקנה בפריסה ארצית – זמינים לשרותכם

רשתות לחלונות לקיץ נטול יתושים

הרשתות בהן אתם בוחרים היום עתידות לשמש אתכם במהלך השנים הבאות. רשתות בחלונות לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל 5 שנים. הבחירה הנכונה תהיה רשתות שקופות המאפשרות כניסה מקסימלית של אור טבעי אל הבית. חשוב לזכור כי תפקידם של החלונות בבית הוא לאפשר כניסת אוויר, אור וצפייה החוצה בנוף, לא נרצה להתקין רשתות שחוסמות את האור ואת כניסת האוויר לבית.

התאמת הרשתות לחלונות הקיימים:

חברת קליר-מש יודעת להציע רשתות מתאימות לכל סוגי החלונות. הרשתות מותקנות על חלונות הזזה, חלונות צרים וחלונות סלון גדולים. רשתות אקורדיון מיועדות בעיקר לחלונות קטנים. צוות מקצועי יגיע אליכם הביתה, יבחן את החלונות, יקשיב לצרכים ולציפיות שלכם וימליץ על רשתות מתאימות.

איך משפיעות הרשתות על עיצוב הבית?

רשתות אקורדיון משתלבות בבתים מעוצבים מבלי לפגוע בקו העיצוב. יש לכם אפשרות לבחור את צבע הרשת, סגנון הרשת וגודלה. רשתות האקורדיון לא כוללות משקופים ואביזרים בולטים, הן הבחירה הנכונה בעבור אותם חדרים בהם נרצה להתקין רשת יתושים לא מורגשת מבחינה אסתטית. ההמלצה בעבור אלו שמתקינים רשתות יתושים עם מסגרת תהיה בחירה ברשתות שקופות איכותיות וחזקות, מסגרת צרה ובהירה. כדאי לוודא שהרשת בה בחרתם נוחה לתפעול וקלה לניקוי.

סינון של קרני השמש:

בכדי להרחיק מהבית חרקים עליכם להקפיד להתקין רשת לחלון בכל החלונות הקטנים והגדולים בבית. יש להתקין רשתות לבית בחדרי השינה, הסלון, המטבח, המחסן, חדרי הרחצה וגם בחלון הקטן של השירותים. הרשתות השקופות של חברת קליר-מש משתלבות בכל סוגי החדרים ומונעות כניסת חרקים מבלי למנוע כניסת משבי אוויר או אור.
אם יש לכם אדנית על החלון כדאי לשתול צמחים המרחיקים יתושים. חרקים לא אוהבים ריחות של לוונדר, בזיליקום, עשב לימון, רוזמרין, קורנית ושום. אם אנכם מעוניינים לשתול צמחים תוכלו להדליק קטורת ליצירת אפקט זהה.

תחזוקה של הרשתות:

אם בחרתם רשתות אקורדיון איכותיות תוכלו לסגור ולפתוח אותן בקלות בהתאם לצורך. את הרשתות יש לנקות אחת לשבוע בקיץ ואחת לשבועיים בחורף. הצטברות של אבק ולכלוך תגרום לרשתות השקופות לשנות את צבען.

כמה זה עולה?

מחירים של רשתות אקורדיון מושפעים מגודל החלון, עלויות חומרי הגלם ומורכבות עבודת ההתקנה. לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישת ייעוץ צרו קשר עם חברת קליר-מש. רשת איכותית וחזקה שמסננת קרני UV וכוללת תקופת אחריות של שנה תהיה השקעה נבונה לטווח ארוך. עם רשתות בחלונות תוכלו להפסיק לרכוש תכשירים נגד יתושים ולישון טוב בלילה.

מאמרים מומלצים

רשת גלילה נגד יתושים

רשת גלילה נגד יתושים Venezia Clear is the most transparent and most advanced network in the field. Venice Clear is a transparent and tensioned rolling

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם