שירות ומכירות בפריסה ארצית 077-8048624

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שירות ומכירות בפריסה ארצית

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שיווק והתקנה בפריסה ארצית – זמינים לשרותכם

רשת לחלון ושלום לחרקים

התקנת רשתות בחלונות הבית חיונית להרחקת חרקים ושאר מזיקים מהבית. הרשתות החדישות של חברת קליר-מש מצליחות להרחיק חרקים מהבית מבלי לגרוע מכניסת האוויר והאור אל הבית. אלו הן רשתות שקופות אסתטיות נעימות לעין ונוחות לשימוש.

איך בוחרים?

רשת לחלון יש לבחור בהתאם למידות מדויקות ובהתאם למבנה החלון הקיים. אם קיימות כבר מסילות הזזה עליהן ניתן להתקין רשתות ההתקנה תהיה פשוטה ומהירה. במקרים בהם אין מסילות מוכנות יותקנו מסילות חיצוניות.
מוצר נוסף אותו כדאי להכיר הוא רשת לחלון במבנה של אקורדיון. מדובר ברשת המיועדת להתקנה בפתחים צרים בהם אין אפשרות להתקין רשת עם מסגרת. קיימות גם רשתות חזקות יותר המיועדות להרחקת כלבים וחתולים מהבית (רשתות נגד בעלי חיים).

באלו חדרים כדאי להתקין רשתות?

בכדי להרחיק מהבית חרקים עליכם להקפיד להתקין רשת לחלון בכל החלונות הקטנים והגדולים בבית. יש להתקין רשתות לבית בחדרי השינה, הסלון, המטבח, המחסן, חדרי הרחצה וגם בחלון הקטן של השירותים. הרשתות השקופות של חברת קליר-מש משתלבות בכל סוגי החדרים ומונעות כניסת חרקים מבלי למנוע כניסת משבי אוויר או אור.

איך מנקים את הרשתות?

רשת לחלון יש לנקות אחת לשבוע. הניקיון נחוץ בכדי למנוע הצטברות של אבק המפריע את כניסת האוויר וצובע את הרשת השקופה בצבע אפור. הניקוי מתבצע בקלות רבה באמצעות סמרטוט לח או תוך פירוק הרשת ושטיפתה.

איך לבנות בקלות מלכודת יתושים?

אם שכחתם לסגור את הרשת באחד החדרים והיתושים כבר נכנסו אל הבית, מלכודת היתושים הבאה תסייע לכם ללכוד אותם. כל שעליכם לעשות הוא לקחת בקבוק ליטר וחצי ולחתוך אותו בגובה של 2/3, למלא את חלקו התחתון בתמיסה עשויה כיס מים, חצי כוס סוכר וחצי כפית שמרים יבשים ולהניח את חלקו העליון בחזרה כאשר הפייה נמצאת למטה (צורת משפך). המשפך ימנע מהחרקים לצאת מהמלכודת. בתוך זמן קצר תבחינו ביתושים נאספים בתחתית של הבקבוק. במידת הצורך יש להחליף את התמיסה בבקבוק אחת ליום. אם אתם מחפשים פתרון אסתטי יותר תוכלו להקליד נרות צינטרונלה הידועים בהפצת ניחוח מרחיק יתושים.

מאמרים מומלצים

רשת גלילה נגד יתושים

רשת גלילה נגד יתושים Venezia Clear is the most transparent and most advanced network in the field. Venice Clear is a transparent and tensioned rolling

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם