שירות ומכירות בפריסה ארצית 077-8048624

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שירות ומכירות בפריסה ארצית

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שיווק והתקנה בפריסה ארצית – זמינים לשרותכם

רשת נגד יתושים – כי לנו יש פתרון

יתושים הם מטרד המפריע את שנת הלילה שלנו ופוגע באיכות החיים. השוק מציע מבחר מכשירים המבטיחים להרחיק את היתושים מגופנו ולמנוע את העקיצות. אך במבחן המציאות, הדרך היחידה באמצעותה תצליחו לצמצם משמעותית את כמות העקיצות תהיה מניעת כניסת יתושים אל הבית.

איך רשת נגד יתושים יכולה לעזור לכם?

התקנה של רשתות בכל חלונות הבית וגם בדלתות היא הדרך למנוע כניסה של יתושים ושאר חרקים מזיקים אל הבית. הרשתות השקופות של חברת קליר-מש מונעות כניסת יתושים ומזיקים מבלי למנוע כניסת משבי רוח נעימים אל הבית. רשת נגד יתושים תסייע לכם לישון טוב יותר בלילה, למנוע עקיצות ולהרחיק מהבית חרקים מעופפים המהווים מפגע תברואתי.

למי זה מתאים?

מלאכת ההתקנה של הרשתות מתבצעת על ידי צוות מתקינים מקצועי ומוסמך. חברת קליר-מש מתמחה בייצור של רשתות יתושים. הרשתות מיוצרות בהזמנה אישית בעבור כל לקוח בהתאם למידות החלון ודגשים מיוחדים. ניתן להזמין מסגרות אלומיניום חזקות בכמה צבעים. ההתקנה דורשת כמה שעות של עבודה עד יום עבודה שלם. הקדימו להזמין רשת נגד יתושים לכל חלונות הבית ותיהנו מקיץ של שנת לילה טובה נטולת זמזומי יתושים ועקיצות.

מרחיקים את היתוש האסיאתי מהבית:

היתוש האסיאתי גרם בשנת 2000 להתפרצות של קדחת הנילוס המערבי בישראל. בארצות מזרח אסיה הוא מעביר גם את קדחת הדנגי ומחלות מוח מסוכנות. יתוש זה מהווה סכמה ממשית לבני האדם ויש להרחיק אותו מאזורי המחייה ובעיקר מבתי מגורים. יתושים מתרבים במהירות, הם מצליחים להתרבות בכל מקווה מים קטן. הביצים שמטילה נקבת היתוש מחזיקות מעמד לעתים למשך תקופה ארוכה עד לשלב בו מצטברים באזור מים.
הרחקת היתושים מהבית שלכם יש למהר לייבש היטב כל מקור מים חיצוני ולהתקין רשתות נגד יתושים בפתחי החלונות והדלתות. חברת קליר-מש היא המקום בו תוכלו להזמין רשתות יתושים שקופות, אסתטיות ונוחות לשימוש.

מאמרים מומלצים

רשת גלילה נגד יתושים

רשת גלילה נגד יתושים Venezia Clear is the most transparent and most advanced network in the field. Venice Clear is a transparent and tensioned rolling

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם