שירות ומכירות בפריסה ארצית 077-8048624

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שירות ומכירות בפריסה ארצית

תעשייה כחול-לבן - גאווה ישראלית. מפעל כחול לבן.

שיווק והתקנה בפריסה ארצית – זמינים לשרותכם

רשת שקופה נגד יתושים – גם אסתטי וגם מגן

אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מחפשים לרכוש רשת שקופה נגד יתושים לבית או לבית העסק. התקנת הרשת תמנע כניסת יתושים מבלי למנוע כניסת אור ותשפר כך את תנאי המגורים והעבודה. התקנת רשתות לחלונות חיונית בכל חדרי הבית. עלינו להתקן רשתות בחלון המטבח בכדי למנוע כניסת זבובים, להתקין רשתות בחדרי השינה למניעת כניסת יתושים, לרשת את חלונות חדרי הרחצה ולא לשכוח למצוא פתרון גם בעבור החלון הגדול של הסלון.
התקנת רשת שקופה נגד יתושים היא הדרך הטבעית להרחקת חרקים מזיקים מהבית ללא שימוש בחומרי הדברה רעילים. בכדי לסייע לכם לבחור נכון ולסיים את התהליך עם רשת שקופה נגד יתושים בכל חלון בבית, אספנו כאן מידע שימושי לקנייה חכמה.

מה ההבדל בין סוגי הרשתות?

יפוש מהיר יגלה לכם שישנם כמה סוגים של רשתות לחלונות. רגע לפני שאתם מזמינים את הרשת הזולה ביותר או את הרשת היקרה ביותר, כדאי לעצור ולשאול מה ההבדל בין הרשתות ואיזו רשת הכי מתאימה לכם. ההבדלים בין הרשתות באים לידי ביטוי בשיטת האריגה, אפשרות לכניסת אור וחדירת משבי אוויר אל הבית, גוון ואלסטיות. האות H מסמלת מדד לחוזק הרשת. השוק הישראלי מציע 5 מידות: H7,H9,H5,H2,H3. דרגת H9 היא החזקה ביותר.

רשת יתושים אפורה:

במשך שנים רבות יכולנו למצוא בשוק רק רשתות מגן אפורות הפוגעות במראה האסתטי של הבית, יוצרות מראה חשוך ומונעות כניסת אוויר אל הבית. חברת קליר-מש מביאה בשורה חדשה אל התחום עם רשתות שקופות אסתטיות נוחות לשימוש. הרשתות ניתנות להזמנה בכל המידות. חברת קליר-מש מציעה פתרון בעבור כל חלון.
בבואנו לרכוש רשת שקופה נגד יתושים כדאי לבחור ברשת חזקה ועמידה בה נוכל לעשות שימוש למשך כמה שנים לפחות. יחד עם רשת חזקה נחוצה גם מסגרת עמידה עשויה אלומיניום חזק. ישנן גם רשתות גלילה, רשת גלילה נגד יתושים. חברת קליר-מש משדרגת את רשתות היתושים הרגילות עם רשתות שקופות איכותיות ועמידות. רשת שקופה אסתטית המאפשרת כניסת אור ואוויר אל החדר היא ללא כל ספק הבחירה הנכונה ביותר. להזמנה של רשת שקופה נגד יתושים וקבלת פרטים נוספים צרו קשר.

מאמרים מומלצים

רשת גלילה נגד יתושים

רשת גלילה נגד יתושים Venezia Clear is the most transparent and most advanced network in the field. Venice Clear is a transparent and tensioned rolling

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

נשמח לעמוד לשירותכם!

השאירו פרטים ואחד הנציגים יחזור אליכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם